/
Chcesz pobrać workbooka? Podaj swój adres e-mail, a za kilka chwil znajdziesz go na swojej poczcie. 
Darmowy workbook 
na czasy kryzysu
/
Twój biznes nie przynosi zysków i ciągle tracisz klientów? Mam dla Ciebie darmowy workbook „zmień reguły, żeby pozostać w grze”, przekonaj się, czy moje ćwiczenia przywrócą Twoją dobrą passę.

 
„Zmień reguły, żeby pozostać w grze”, to darmowy workbook, który pokaże Ci jak uratować biznes w kryzysie. Każda z nas ma taki moment w swoim biznesie, gdy zastanawia się nad skutecznością aktualnej strategii. Mój workbook rozwinie Twoje wątpliwości i ułatwi Ci zmianę reguł, by Twój biznes mógł nabrać rozmachu i zaczął przynosić zyski. 
Co znajdziesz w środku?
  • Trzy najważniejsze kroki, które musisz podjąć, by postawić swój biznes na nogi.
  • Każdy krok to nie tylko sucha teoria, ale także zadania, które powinnaś rozwiązać, żeby osiągnąć zamierzony cel.
  • Workbook wychodzi naprzeciw przedsiębiorczyniom z różnych branż, niezależnie od tego w jakim obszarze działasz, przygotowane zadania będą dla Ciebie pomocne.
  • Jeśli masz taką możliwość możesz wydrukować mojego workbooka, by wypełnianie ćwiczeń stało się bardziej przejrzyste. Nie masz drukarki? Nic straconego, wydruk to tylko sugestia, możesz rozwiązywać ćwiczenia korzystając wyłącznie z wersji wirtualnej.

*Pobranie workbooka wiąże się z zapisem do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach girlboss.in. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.